DURACELL ŞARJ EDİLEBİLİR AA KALEM PİL (2500MAH)

DURACELL ŞARJ EDİLEBİLİR AA KALEM PİL (2500MAH)

Genel Bilgiler

Duracell şarj edilebilir turbo AA piller, şarj başına en uzun ömürlü pillerimizdir (şarj edilebilir AA boyun için, aynı cihazda şarj başına) ve 400 defaya kadar yeniden şarj edilebilir. Uzun ömürlü iyon çekirdekle, her pilden inanılmaz bir güç alırsınız. Ayrıca, cihazlarınıza anında güç verebilmeniz için ön şarjlı olarak gelirler ve kullanılmadıklarında 12 aya kadar dolu kalırlar. Ek olarak, kullanılmayan Duracell şarj edilebilir turbo piller için 5 yıl dayanma garantisi vardır.

Özellikleri;

  • Kablosuz oyun konsolları vb. cihazlarda 25 saate kadar dayanır.
  • 400 defa yeniden şarj edilebilir.
  • Dijital kamerayla 500 adede kadar fotoğraf çekmenizi sağlar.

 

Kullanıcı Yorumu

Duracell şarj edilebilir pilleri 1 yılı aşkın süredir Garmin 64s el gps inde kullanmaktayım. Pilleri Likya Yolu’nda ve Aladağlar’da 4-5 günlük faaliyetlerde kullanma ve deneme fırsatı buldum. Bundan önce çeşitli şarj edilebilir pilleri gps ile kullandım. Gpsler oldukça yoğun şekilde pil tüketimi yapmaktadırlar.  Kullandığım sarjlı piller en fazla 8 saate kadar dayanıyordu. Normal piller de Likya Yolu’nda en fazla bir parkurda yetiyordu. Bu durum nedeniyle yanımda ya çok fazla normal pil veya şarj edilebilir pil taşımam gerekiyor. Bu durum sadece ağırlık olarak değil, maddi olarak da yorucu oluyordu. (Her faaliyet gününe 2 adet kaliteli pil vb. durumlar.) Tavsiye üzerine aldığım Duracell şarj edilebilir piller Likya Yolu’nda 2 günü rahat çıkartmakla birlikte, Aladağlar’da 16 saatlik bir günlük faaliyette yetti. Pilleri alırken ilk başta pahalı gibi gelse de uzun süreli kullanımıyla birlikte size oldukça ekonomik geliyor. Neden Duracell derseniz, 400 defaya kadar şarj edilmesi, pillerin kullanılmadığı zaman kolay kolay boşalmaması ve gerçekten belirtildiği gibi 15+ saatlere kadar dayanması.

Artıları;

  • Duracell kalitesi,
  • 400 defaya kadar şarj edilebilirlik,
  • Kullanılmadığı zamanlarda (12 aya kadar) kendiliğinden bitmemesi,
  • 15+ saate kadar rahat dayanması,

Eksileri;

  • Aladağlar ve Likya Yolu faaliyetlerinde kullanmam sırasında herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmadım.

Duracell şarj edilebilir pilleri internet siteleri, büyük market ve mağazalar vb. çoğu yerden alabilirsiniz. İlk başta fiyatları pahalı gelse de uzun süreli bir kullanım istiyorsanız ve uzun süreli faaliyet yapıyorum diyorsanız kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!