STANLEY KLASİK ONE HAND MUG 0,47 LT

STANLEY KLASİK ONE HAND MUG 0,47 LT

 

Genel Bilgiler;

Bu yeni nesil Stanley kupayı hem sıcak hem de soğuk içecekleriniz için, hareket esnasındayken rahatlıkla kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik yapısıyla, aşınmaya ve hava koşullarına dayanıklıdır. Sızdırmaz yapısıyla kahvenizi olması gerektiği yerde tutar. Çift duvar yalıtımlı yapısı ile içeceklerinizin 6 saat sıcak ya da 24 saat soğuk kalmasını sağlar. Bpa içermez.

Tek el ile kullanılabilir. Standart araç bardak tutucuları ile uyumludur. Demonte kapağı sayesinde bulaşık makinesinde yıkamaya uygundur.

 

Kullanıcı Yorumu;

Bu ürünü 1 yıldır bisiklette, kamplarda, doğa yürüyüşlerinde ve yüksek dağ faaliyetlerinde kullanmaktayım. Zaten ürün Stanley. Yani çokta fazla yoruma yer bırakmayacak kaliteye sahip ürünlerinden bir tanesi. 0,47 lt ile 0,35 lt arasında ağırlık ve hacimsel olarak çok bariz farklar bulunmuyor. Mug içindeki sıcak içeceği ilk 2-3 saat başarılı bir muhafaza etmektedir. Devamında 5-6 saati bulursa da sıcak içeceğiniz ılıyor. Soğuk içecek olarak hiç denemedim, o nedenle soğuk sıvı performansıyla alakalı bir yorum yapamıyorum. Sıcak içeceği ilk 2 saat içinde içecekseniz eğer çok dikkatli olun, dilinizin yanma ihtimali bir hayli yüksek.

Artıları;

  • Kolay sökülen ve takılan kapak kısmı, temizlik için oldukça pratiklik sağlıyor,
  • Tek el rahatlıkla kullanmaktadır,
  • Çelik yapısına rağmen, ağırlığı gayet makul seviyelerde,
  • Stanley olması başlı başına bir artı.

Eksileri;

  • Ürünün neredeyse hiç eksi yanı olmamasıyla birlikte, sıcak içecekleri ilk başta içer iken sıcak olduğundan dolayı oldukça sıkıntı yaratabiliyor. Çoğunlukla dil yanıyor. Bu duruma dikkat etmek gerekiyor.

Bu ürünü dağcılık ve avcılık malzemeleri satan dükkânlarla birlikte, internet sitelerinden alabilirsiniz. Ürünün fiyatı 125-160 tl aralığında bulunabilmektedir.

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!