TIMBERLINE STORM 30 SIRT ÇANTASI

TIMBERLINE STORM 30 SIRT ÇANTASI

Genel Bilgiler;

Timberline Storm 30 sırt çantası, özellikle zirve tırmanışları ve teknik faaliyetler için tasarlanmış hafif, esnek ve dayanıklı bir sırt çantasıdır.

Çanta Ölçüleri; Boy: 75cm, En: 41cm, Derinlik: 19 cm

Kullanıcı Yorumu;

Timberline Storm 30 sırt çantasını 6 ayı aşkın bir süredir kullanmaktayım. Öncelikle bu çantayı günlük hayatta, günübirlik doğa faaliyetlerinde ve zirve faaliyetlerinde kullanmak için aldım. Timberline marka çantaların kumaşlarının oldukça sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı bu çantayı tercih ettim. Teknik olarak özellikleri zirve faaliyetlerinde oldukça işinizi görecektir. Çantanın yaklaşık 50 lt civarında bir hacmi var. Sırt sisteminin metal çerçevelerinin olmaması sadece sünger bir sistemden oluşması nedeniyle kamp çantalarının içine katlayarak rahatça koyabilirsiniz. Kamplı kış faaliyetlerinde bu şekilde çantalarının büyük kamp çantalarının içine rahatça girmesi büyük bir avantaj diyebilirim. Ayrıca çantanın sırt kısmında bulunan ve komple çantayı açan fermuar sisteminin bulunması çantayı üstten açmadan çantanın en altındaki malzemeye bile ulaşma imkânı sağlıyor. Fiyat olarak bakılınca da benzer fiyatlara ve özelliklere göre oldukça uygun bir çanta olduğunu fark edebiliyorsunuz. Çantanın bana göre tek eksiği yağmurluğunun bulunmaması. Onun dışında bir eksikliğini kullanımlarım sırasında görmedim. Çanta ayrıca 2 farklı renk seçeneğine sahip.

Artıları;

 • Timberline kalitesi, sağlamlığı ve dayanıklılığı,
 • Sırtında bulunan ve çantayı boydan boya açabilen fermuar sistemi,
 • Teknik kazma bağlanabilecek aparatlarının ve bölümünün bulunması,
 • Çantanın kullanışlı hacmi,
 • Sırt sistemi ve bel kolunu oldukça başarılı,
 • Fiyat/performans
 • Her iki yanında ikişer adet perlon bulunması,

Eksileri;

 • Çantanın yağmurluğunun bulunmaması,

Timberline Storm 30 sırt çantası modelini bazı outdoor mağazalar ile internet sitelerinden ulaşabilirsiniz. Şehir yaşantınızda, günlük doğa faaliyetlerinize ve zirve faaliyetleriniz sırasında kullanmak istediğiniz orta hacimli bir çanta modeli aramakta iseniz bu çanta artan döviz kurlarına rağmen halen daha uygun bir seçenek olarak durmaktadır.

2 Responses so far...

 1. Can dedi ki:

  Bu çantanın matara cebi var mı?

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!