TRIMM BASTARD ERKEK KAYAK PANTOLONU

TRIMM BASTARD ERKEK KAYAK PANTOLONU

Genel Bilgiler;

Trimm Bastard erkek kayak pantolonu su ve rüzgâra karşı yüksek performans ve dayanıklılık sağlamakla birlikte nefes alabilirlik konusunda da kullanım esnasında terlemeyi önlemektedir.

Özellikleri;

Dupont Teflon: Su itici özellik göstermektedir.

Triguard Membram: 8000 Mm Su Geçirmezlik, 5000 G/m2/24Sa Nefes Alabilirlik.

 

Kullanıcı Yorumu;

Trimm Bastard erkek kayak pantolonunu yaklaşık 2 senedir çeşitli eğitim ve kış faaliyetlerinde kullandım ve halen kullanmaktayım. Trimm Bastard erkek kayak pantolonunda bir alpinizm pantolonunda bulunması gereken tüm özellikler var ve Trimm Bastard erkek kayak pantolonu fiyat performansı olarak oldukça iyi diyebilirim. Yüksek beli ile kayma düşme durumlarında belinize kar girmesine engel oluyor. Pantolonun belinde bulunan cırt sistemleri ile kemere gerek kalmadan pantolonu belinize uygun hale getirebiliyorsunuz. Kendinden tozluklu yapısı ile sizlere kullanım için rahatlık sağlıyor. Tozlukların tek eksiği bir çengel vb. bir aparatı olmaması nedeniyle bota sabitlenememesi. Bu durumdan dolayı batık karda kullanırken tozluk yukarı doğru kalkabiliyor. Yanlarda bulunan havalandırma fermuarları efor gerektiren faaliyetler sırasında terlemeyi azaltarak vücut sıcaklığını dengelemekte oldukça başarı sağlıyor. Pantolonun ön tarafında 4 adet cep bulunuyor. Üsttekiler çok kullanışlı olmasa da alta bulunanlar oldukça kullanışlı.

Artıları;

  • Fiyat/performans,
  • Su geçirmezlik seviyesi ile nefes alabilirlik performansı,
  • Yüksek beli ve belinde bulunan ayarla cırtları,
  • Yanlarında bulunan havalandırma fermuarları,
  • Kendinden tozluklu yapısı ve sökülebilmesi,
  • 4 adet cep bulunması,

Eksileri;

  • Trimm Bastard erkek kayak pantolonunun tek eksiği olarak tozluğunun bota sabitlenmesini sağlayan çengel vb. bir aparata sahip olmaması diyebilirim.

 

Trimm Bastard erkek kayak pantolonunu İzmir’de bulunan Makara Outdoor’un mağazasından veya internet sitesinden alabilirsiniz. Ürünün fiyatı şu anda 300 tl civarında. Fiyat performans açısından oldukça başarılı bulduğum bu alpinizm pantolonunu çoğu kış faaliyetlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Pantolonu mümkünse deneyerek almanızda fayda var.

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!