STANLEY KLASİK TERMOS 1LT

STANLEY KLASİK TERMOS 1LT

Genel Bilgiler;

Yeşil rengi ve efsanevi dayanıklılığı ile şöhret yapmış Stanley Classic serisinin vazgeçilmezi 1 litrelik termos modeli. Kamptan, pikniğe, şantiyeden seyahate hem hayatını kolaylaştırmak isteyenlerin hem profesyonellerin hem seyahat severlerin tercihi. Vakum insulasyon ve çift duvar konstrüksiyon sayesinde ısı kaybetmez. Paslanmaz çelik gövdesi sayesinde yıpranmaz, rahatlıkla yanınızda taşıyabilirsiniz. Sızdırmadığı ve çok dayanıklı olduğu için ona çok kibar davranmanıza gerek yok. Çift duvarlı gövdesi 24 boyunca sıcak/soğuk tutar. Ağzı geniş olduğu için, içini doldurması ve boşalınca temizlenmesi çok kolaydır. Ömür boyu garanti.

Ürün Özellikleri;

  • Hacim : 1 LT
  • Ağırlık : 843 gr
  • Boyutlar : 9,6 x 11,4 x 36,3 cm
  • Yapı : çift duvar yalıtımı
  • BPA içermez.
  • Sıcaklık&Soğukluk :24 Saat
  • Buzlu içecekler :120 Saat

 

Kullanıcı Yorumu;

Stanley Klasik termosu bisiklet gezilerimde, dağcılık, kamp ve eğitim faaliyetlerimde, seyahatlerimde 3 yıldır kullanmaktayım. Sıcak, soğuk her türlü ortamda kullanma fırsatı bulduğum Stanley ile hiçbir sorun yaşamadım. Stanley in kalitesi ile ilgili çok fazla yazı yazmamın gerek olmadığını düşünüyorum. Oldukça Soğuk havalarda termosun içi boşken ve termosu sıcak su ile doldurmadan önce az bir sıcak su ile çalkalayıp o şekilde termosu doldurmanızda fayda var. Bu şekilde yaparak soğuk havalarda daha uzun süre sıcak suyunuzu muhafaza edebilirsiniz.

Stanley Klasik termosun fiyatları oldukça fazla olduğu için bütçenize uygun farklı marka modellerine de bakabilirsiniz. 1 litrelik termos 1 kişiye rahatlıkla yettiği için hem maddi hem de ağırlık bakımından benim tavsiyem daha büyük termos almamanız yönünde olacaktır.

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!