NURGAZ NG 200 KAMP TENCERE VE TAVA SETİ

NURGAZ NG 200 KAMP TENCERE VE TAVA SETİ

Genel Bilgiler

Kamp Tencere ve Tava Seti : 1 büyük tencere, 1 küçük tencere, 1 tava, 1 çorba kaşığı, 3 küçük kase, ve 1 temizlik süngeri olmak üzere 2-3 kişi içindir. Ürünler sürtünme ve yüksek sıcaklık için uygun olan yüksek kaliteli alüminyum plakadan yapılmıştır ( sert eloksal alüminyum ). Çorba kaşığı hijyenik bambu ağacından üretilmiştir. Yemek kaşığı ve kaseler darbe ve kırılmaya karşı özel malzemeden imal edilmiştir. Siyah taşıma çantası ile kolayca taşınabilir.

Ürün ölçüleri :
Büyük tencere  Ø173x90mm
Küçük tencere  Ø150x72mm
Tava Ø179x40mm”

Kullanıcı yorumu

Nurgaz temcere setini 1,5 yıldır kullanmaktayım. Şunu söylemem gerekiyor ki ürünler oldukça kaliteli. Benzer setin ünlü bir markada olan versiyonu neredeyse 2 kat fiyatla satılmaktadır ve aralarında neredeyse hiçbir fark yok. ürünü almak isteyenler gönül rahatlığı ile alabilirler. Büyük boy tencerede bir paket makarna, hafif taşmaları göz ardı edersek sıkıntısız şekilde pişirilebiliyor. Küçük boy tencere ise tam tek kişilik ve yine kısa faaliyetlerde yanınıza almanızda ne hafiflik ne de hacimsel olarak sıkıntı oluşturmayacak bir ürün. Tavada ise 3-4 yumurtaya kadar rahatlıkla yapılabiliyorsunuz.

Artıları;

  • Her sette olduğu gibi tüm malzemelerin iç içe geçmeleri avantaj,
  • Diğer setlere nazaran daha küçük olmaları 2-3 kişilik gruplar için en ideal setlerden diyebilirim,
  • En büyük artısı ise fiyatıdır.

Eksileri;

  • Büyük ocak başlıklarında veya yüksek güçte olarak açılan ocaklarda yemek pişirme esnasında tencerelerin ve tavanın saplarının birleşik olması nedeniyle saplardaki plastiklerde yanmalar oluşabiliyor. Buna dikkat edilmesi gerekiyor. Bu durum tabiki sadece nurgaz seti için tüm birleşik saplı setler için geçerli olduğunu da unutmayalım.

Bunun dışında herhangi bir eksik yanını görmedim. Daha önce de dediğim gibi 2-3 kişilik için ekipler için fiyat ve kullanışlı olarak en ideal ve kullanışlı tencere setlerinden. İnternet üzerinden n11, hepsiburada, gittigidiyor ve nurgazshop adreslerinden ürünü alabilirsiniz.

 

Comments

Bir Cevap Yazın

error: Content is protected !!